Atrakcje  >  Dla dorosłych

 • Quady

  QuadyZapraszamy na pełne niezapomnianych wrażeń wyprawy „wszędołazem”, który pokona wszelkie bezdroża, potoki, kamienie, powalone drzewa i strome wzniesienia. Będziecie państwo mogli posmakować prawdziwej przygody, zaglądnąć w miejsca, które nie są dostępne dla każdego piechura oraz poczuć tą wspaniałą wolność. Organizujemy wyprawy wraz z przewodnikiem. Dysponujemy kilkoma quadami, co umożliwia zorganizowanie wyprawy z przyjaciółmi.

 • Jazda konna

  Jazda konnaNa terenie gospodarstwa agroturystycznego „Rumcajsówka” znajduje się stadnina koni. Na Państwa życzenie organizujemy przejażdżki wozem (latem), lub kuligi (zimą), zakończone pyszną biesiadą pod naszą wiacie. Dla miłośników jazdy konnej polecamy po sąsiedzku stadninę, gdzie można wraz z instruktorem wybrać się na przejażdżkę po okolicy. Dla najmłodszych kursy jazdy konnej.

 • Rafting

  Pod tą nazwą kryje się turystyczna odmiana spływu rzeką górską na pontonach pneumatycznych. Organizujemy spływ rzeką Poprad, w miejscach stosownych do oczekiwanej przez Państwa dawki emocji. Jeśli tylko zbierze się grupa 4 osób gotowych wziąć w swoje dłonie pagaje (rodzaj wiosła) i ponieść się wspaniałej rzecznej przygodzie, pakujemy sprzęt na samochód i wyruszamy w górę rzeki!

 • Pontony śnieżne

  Kiedy śnieg pokrywa okolicę, na wzniesieniu nieopodal „Rumcajsówki” czeka na Państwa przygotowany stok do zjazdów na pontonach śnieżnych. Ta niecodzienna dyscyplina to raj dla dorosłych, ale także dla najmłodszych amatorów białego szaleństwa. Zjazd odbywa się na specjalnych pontonach, dwu lub jednoosobowych, technika zaś może być dowolna – zarówno ostrożne „sankowanie” jak i pełen wrażeń freeride.

 • Skutery śnieżne

  Ta dyscyplina nie wymaga raczej szerokiego opisu. Okolica w której proponujemy Państwu wypoczynek aż prosi się, aby odkryć ją na nowo w czasie, gdy jest otulona białym puchem. Widoki nieziemskie, wrażenia niezapomniane i pełnia szczęścia!

 • Narty

  Zimą na entuzjastów białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Powroźnik, Tylicz, a 300 metrów od „Rumcajsówki” znajduje się wyciąg narciarski z możliwością nauki jazdy z instruktorem.