Atrakcje  >  Dla dzieci

 • Plac zabaw

  Plac zabawNa naszych najmłodszych gości czeka przy samym domu plac zabaw, a tam: drewniana huśtawka wraz ze zjeżdżalnią, koniki bujaki, piaskownica oraz dużo przestrzeni do gry w piłkę, badmintona, czy też do zabawy w chowanego.

 • Trampolina

  TrampolinaDla wyładowania dziecięcych akumulatorów fantastycznie nadaje się nasza trampolina (batut). Usytuaowana w zagajniku sosnowym, który daje przyjemny cień w upalne dni, pozwala na akrobatyczne skoki do upadłego… Czasem trwa to nawet do wieczora!

 • Pontony śnieżne

  Pontony śnieżneKiedy śnieg pokrywa okolicę, na wzniesieniu nieopodal „Rumcajsówki” na dzieci (i nie tylko) czeka przygotowany stok do zjazdów na pontonach śnieżnych. Ta niecodzienna dyscyplina to raj dla najmłodszych amatorów białego szaleństwa. Zjazd odbywa się na specjalnych pontonach, dwu lub jednoosobowych, technika zaś może być dowolna – dziecięca inwencja twórcza na pewno świetnie się sprawdzi.

 • Narty

  Zimą na młodych entuzjastów białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Powroźnik, Tylicz, a 300 metrów od „Rumcajsówki” znajduje się wyciąg narciarski z możliwością nauki jazdy z instruktorem, także dla najmłodszych.