Atrakcje  >  Dla dzieci

 • Plac zabaw

  Plac zabawNa naszych najmłodszych gości czeka przy samym domu plac zabaw, a tam: drewniana huśtawka wraz ze zjeżdżalnią, koniki bujaki, piaskownica oraz dużo przestrzeni do gry w piłkę, badmintona, czy też do zabawy w chowanego.

 • Basen

  BasenGdy słoneczna pogoda daje się już we znaki i jest już wyraźna potrzeba ochłody – zapraszamy do korzystania z pompowanego basenu, którego ustawiamy nieopodal domu. Frajda nawet dla troszkę starszych dzieci.

 • Trampolina

  TrampolinaDla wyładowania dziecięcych akumulatorów fantastycznie nadaje się nasza trampolina (batut). Usytuaowana w zagajniku sosnowym, który daje przyjemny cień w upalne dni, pozwala na akrobatyczne skoki do upadłego… Czasem trwa to nawet do wieczora!

 • Konie i co się z nimi wiąże

  Jazda na kucykuDla dzieci organizujemy kuligi zimą, bądź przejażdżki wozem latem. Dla chętnych także nauka jazdy konnej w stadninie „po sąsiedzku”. A dla tych, którzy uwielbiają widok koni, oferujemy ich towarzystwo „za płotem” bez limitu. Można także nakarmić, lecz mając na uwadze zdrowie koni – jabłkiem, bądź marchewką (od cukru psują im się zęby, a od chleba mają wzdęcia).

 • Quady

  Quady dla dzieciOferujemy krótkie przejażdżki po naszym terenie na quadach dla dzieci. Teren bez wybojów i niebezpiecznych miejsc, a frajda i radość gwarantowana!

 • Pontony śnieżne

  Pontony śnieżneKiedy śnieg pokrywa okolicę, na wzniesieniu nieopodal „Rumcajsówki” na dzieci (i nie tylko) czeka przygotowany stok do zjazdów na pontonach śnieżnych. Ta niecodzienna dyscyplina to raj dla najmłodszych amatorów białego szaleństwa. Zjazd odbywa się na specjalnych pontonach, dwu lub jednoosobowych, technika zaś może być dowolna – dziecięca inwencja twórcza na pewno świetnie się sprawdzi.

 • Narty

  Zimą na młodych entuzjastów białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Powroźnik, Tylicz, a 300 metrów od „Rumcajsówki” znajduje się wyciąg narciarski z możliwością nauki jazdy z instruktorem, także dla najmłodszych.