Atrakcje  >  Rodzinne

 • Wycieczki rowerowe

  Liczne szlaki rowerowe, które okalają naszą okolicę dają szeroki wachlarz możliwości spędzenia czasu na dwóch kółkach. Zarówno spokojne i rekreacyjne przejażdżki dla całej rodziny, jak i te dla bardziej zaawansowanych, dostarczą wspaniałych wrażeń.

 • Narty

  Zimą na młodych i dojrzałych entuzjastów białego szaleństwa czekają doskonale przygotowane trasy narciarskie m.in. Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, Powroźnik, Tylicz, a 300 metrów od „Rumcajsówki” znajduje się wyciąg narciarski z możliwością nauki jazdy z instruktorem.

 • Wycieczki górskie

  To chyba najbardziej dostępny dla wszystkich i przyjemny rodzaj turystyki. Piesze wycieczki górskie biegnące wspaniałymi szlakami, w towarzystwie pięknych widoków, zapachu lasu, śpiewu ptaków i szmeru potoku, to okazja dla całej rodziny do spędzenia aktywnie wypoczynku. Spod „Rumcajsówki” biegnie szlak na Jaworzynę Krynicką, wystarczy tylko zapakować plecak, zawiązać buty i ruszyć w stronę pięknej przyrody!

 • Grzybobranie

  GrzybobranieNa amatorów tego typu spędzania czasu, czekają bogate w grzyby lasy Beskidu Sądeckiego. Z dala od miejskiego gwaru, pośród leśnej głuszy i szumu potoku można nieraz „najść” całkiem ładnego króla lasu – prawdziwka. Wcale nie trzeba chodzić daleko, nieraz tuż obok domu zapodzieje się rodzina maślaków pod modrzewiami!

 • Biesiady i pieczenie barana

  BiesiadyOrganizujemy wieczorne (ale nie tylko) spotkania pod naszą wiatą, gdzie przy blasku ogniska można wspólnie zaśpiewać, posłuchać gawęd, upiec kiełbaski, lub na co kto ma ochotę, a także zatańczyć i pogwarzyć. Na specjalne zamówienie możemy zorganizować biesiadę z pieczeniem zwierza (barana, świni), wystarczy dogadać się z Gospodarzem!